Series
Ratings
258
Kujo no TaizaiRated ★ 4.5
RebootRated ★ 3.0
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
Tehran Season 3Rated ★ 4.5
TehranRated ★ 3.5
TehranRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.0
HeavenRated ★ 3.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 4.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
PenanceRated ★ 3.0
Ryojin no OnoRated ★ 2.5
Unhandy HandymanRated ★ 4.0
IgniteRated ★ 3.5
Sonny BoyRated ★ 4.5
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Non-rem no Mado 2023 FuyuRated ★ 2.0
A Fading SummerRated ★ 4.0