Movies
Ratings
425
Attack on Titan: Part 1Rated ★ 1.0
OutlanderRated ★ 3.5- Riddles of the SphinxRated ★ 3.5
DoomsdayRated ★ 2.5
Japan SinksRated ★ 1.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 2.5
The 6th DayRated ★ 3.0
PredatorRated ★ 2.5
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.5
Total RecallRated ★ 3.5
Back to the FutureRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
Source CodeRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.0