Titles you rated
WandaVisionRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
ScorpionRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 2.0
Good DoctorRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.0