Movies
Ratings
645
F1: The MovieRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
Dark NunsRated ★ 3.0
The Little ThingsRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 4.5
Take This WaltzRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
SoulmateRated ★ 1.0
ExhumaRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5