Series
Ratings
188
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 4.5
- Duchiwa PpukkuRated ★ 3.0
Begin Again Season 2Rated ★ 4.0- The Flying SuperboardRated ★ 3.5
2 Days and 1 Night Season 3Rated ★ 4.5
Grandpas Over Flowers Season 1Rated ★ 4.5
Three Meals a Day: Seaside RanchRated ★ 4.5
Three Meals a Day: Fishing Village 3Rated ★ 4.5
2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 6Rated ★ 4.0- Run HanyRated ★ 4.0
One Fine DayRated ★ 4.0
Kim Je-dong's Talk To You Season 1Rated ★ 3.5
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.5- The Flying SuperboardRated ★ 4.5
- JealousyRated ★ 4.5
- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
- The Clinic for Married Couples: Love and War Season 2Rated ★ 3.5