Titles you rated
Crash Landing on YouRated ★ 2.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Kim's ConvenienceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Gargantia on the verdurous PlanetRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Years and YearsRated ★ 2.5
MessiahRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.0