Movies
Ratings
357
The SubstanceRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
RamsRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
HelplessRated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
RunRated ★ 4.0
Fourth PlaceRated ★ 4.0