Series
Ratings
123
The ManipulatedRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 5.0
Shop of the LampRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
My NameRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Doona!Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Zombieverse Season 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0