Series
Ratings
80- 자식 방생 프로젝트 - 합숙 맞선Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 4.5
Land of TanabataRated ★ 4.0- 코미디 리벤지Rated ★ 4.0
더 인플루언서Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.5
LTNSRated ★ 4.5
Comedy RoyaleRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 4.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 4.5
BargainRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0