Movies
Ratings
16
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Secret SuperstarRated ★ 1.0
SaahoRated ★ 2.0
TitanicRated ★ 3.0
2.0Rated ★ 1.0
Baahubali: The BeginningRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5
WarRated ★ 0.5
Baahubali 2: The ConclusionRated ★ 3.5
Gully BoyRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
DangalRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.5
RRRRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5