Movies
Ratings
1114
Send HelpRated ★ 1.5
SurrogatesRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
TRON: AresRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
My Little MonsterRated ★ 2.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Silent TongueRated ★ 3.5
LobbyRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
DreddRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Reality+Rated ★ 4.0