Series
Ratings
642
Love Between Fairy and DevilRated ★ 3.5
GloryRated ★ 3.5
Love in the CloudsRated ★ 5.0
Battle of FatesRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 3.5- EXchange Season 4Rated ★ 4.0
Ms. IncognitoRated ★ 2.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Fangs of FortuneRated ★ 3.0- 신삼국지Rated ★ 4.5
My Journey To YouRated ★ 4.5
Follow Your HeartRated ★ 3.5
Hijack Season 1Rated ★ 3.5
Salon De HolmesRated ★ 2.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Ashes of LoveRated ★ 3.5
Till The End of The MoonRated ★ 4.0