Titles you rated
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Find Me in Your MemoryRated ★ 5.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Blue ExorcistRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0