Movies
Ratings
423
The Dream SongsRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 3.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
ChimeRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
PossessorRated ★ 3.5
SiratRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 3.0
Citizen KaneRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Nouvelle VagueRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
The Great FloodRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Siblings of the CapeRated ★ 3.0
FireworksRated ★ 3.0
New OrderRated ★ 3.5
The BabadookRated ★ 3.5
BugoniaRated ★ 3.5
Vengeance Is MineRated ★ 4.0