Series
Ratings
77
PlutoRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
PastaRated ★ 3.5
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0