Series
Ratings
88
The StudioRated ★ 5.0
The Art of SarahRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 5.0
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 4.0
The Summer Hikaru DiedRated ★ 5.0
Dynamite KissRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5