Series
Ratings
545
Heated RivalryRated ★ 3.5- 데스게임: 천만원을 걸어라Rated ★ 2.5
- 천하제빵Rated ★ 1.0
Generation KillRated ★ 5.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
- CasheroRated ★ 1.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd Skill Season 2Rated ★ 3.0
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0
The BoysRated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5
Pam & TommyRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
Criminal Minds: Beyond BordersRated ★ 1.0- EuphoriaRated ★ 2.5
EuphoriaRated ★ 3.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5