Series
Ratings
15- Being Human Season 1Rated ★ 4.0
Being Human Season 2Rated ★ 4.0- Being Human Season 3Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 4.0
Community Season 2Rated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 3.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0