Series
Ratings
25
Pursuit of JadeRated ★ 5.0
Love StoryRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
The Empress Season 2Rated ★ 4.0
The Empress Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.5
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0