Movies
Ratings
77
Ode to My FatherRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0- Kid CopRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Gangster HighRated ★ 4.0
Art of FightingRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
The Scent of LoveRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Little ManRated ★ 5.0
The TuxedoRated ★ 5.0