Movies
Ratings
753
BlackBerryRated ★ 3.0
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
The PrestigeRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
The DiscoveryRated ★ 2.5
22 JulyRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 2.0
In the Tall GrassRated ★ 2.0
Leave the World BehindRated ★ 2.0
SinnersRated ★ 3.0
The MistRated ★ 2.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Hitman 2Rated ★ 1.5