Titles you rated
PluribusRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 3Rated ★ 2.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
A-TEENRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 4.0