Series
Ratings
30
Emily in Paris Season 5Rated ★ 3.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
WaywardRated ★ 2.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 3.0
Emily in Paris Season 4Rated ★ 2.0
Exterior NightRated ★ 2.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 3Rated ★ 3.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Heartstopper Season 1Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 2.5
Gossip GirlRated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5