Titles you rated
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 5.0
Empress KiRated ★ 0.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 5.0
Live Up To Your NameRated ★ 3.0