Series
Ratings
90
Tamon’s B-SideRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
Light of My LionRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
RikuohRated ★ 4.0
Kiss that KillsRated ★ 3.5
Perfect WorldRated ★ 3.0- Oshi ga Joshi ni Narimashite Full ThrottleRated ★ 3.0
Candy Color ParadoxRated ★ 2.0
Just a bit EspersRated ★ 3.5
Knockin' on Locked DoorRated ★ 2.5
So, You Make ItRated ★ 4.0
Hitori de ShinitaiRated ★ 3.0
Koi Nante, Honki de Yatte Do Suru no?Rated ★ 2.5
Mr. BrideRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Red Eyes: Kanshi Sousa-hanRated ★ 3.0
EnsembleRated ★ 1.5