Series
Ratings
21
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Criminal MindsRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0