Movies
Ratings
1050
News of the WorldRated ★ 3.5
Red DotRated ★ 2.0
Space SweepersRated ★ 2.0
The LighthouseRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Time to HuntRated ★ 2.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 0.5
RampantRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.5
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5