Movies
Ratings
277
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
CasablancaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Soul MateRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.0
ScarfaceRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.5
Citizen KaneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
K-PAXRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 0.5