Series
Ratings
67
Dream HighRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
I Live AloneRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Gintama.Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0