Movies
Ratings
608
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
DancerRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.0
Wicker ParkRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The LoverRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 3.0
About SchmidtRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 4.0
The PostmanRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0