Series
Ratings
32
RomeRated ★ 4.0
Falling Skies Season 1Rated ★ 3.0- The Lost RoomRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0- VikingsRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
VikingsRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
LostRated ★ 2.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0