Series
Ratings
233
The Good WifeRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
Star's LoverRated ★ 2.0
Merry Go RoundRated ★ 0.5
One Fine DayRated ★ 0.5
Fated to Love YouRated ★ 3.0- Country PrincessRated ★ 1.0
Which Star Are You From?Rated ★ 3.0- One of A PairRated ★ 2.0
PunchRated ★ 0.5- The LandRated ★ 0.5
A Man Called GodRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 1.5- You and IRated ★ 1.0
Hello! My LadyRated ★ 1.5
Love in Your BosomRated ★ 2.0
Princess Ja MyungRated ★ 2.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Sweet Home, Sweet HoneyRated ★ 2.0