Titles you rated
이혼숙려캠프Rated ★ 3.5
Death to Snow WhiteRated ★ 1.5
Tulsa King Season 1Rated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 2.5
Gannibal Season 1Rated ★ 3.0
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 2.0
Zero DayRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 1.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Time Season 1Rated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
CassandraRated ★ 3.0