Series
Ratings
271
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0- 쇼미더머니12: 야차의 세계Rated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Introduction to MineralogyRated ★ 3.5
Samurai ChamplooRated ★ 4.5
Girls Band CryRated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5
Akebi's Sailor UniformRated ★ 3.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 3.5
Rock Is a Lady's ModestyRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0- RAP:PUBLICRated ★ 3.5
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Glass HeartRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5