Movies
Ratings
38
The UnjustRated ★ 4.0
National TreasureRated ★ 3.5
UnfaithfulRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.5
Monster HouseRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Don JonRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
The Sleeping DictionaryRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Next DoorRated ★ 1.0
The Lovers Guide 3D: Igniting DesireRated ★ 1.0
Kick-AssRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0