Movies
Ratings
26- WishRated ★ 1.5
AlwaysRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.5
PunchRated ★ 1.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.0
Love, RosieRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.0
FrozenRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 3.5