Movies
Ratings
331
TwentyRated ★ 3.5
How to Be SingleRated ★ 3.0
The FatherRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 3.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
PaddingtonRated ★ 3.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
DemolitionRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 2.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
BelieverRated ★ 4.5