Movies
Ratings
935- TWS VR CONCERT: RUSH ROADRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Matrix ResurrectionsRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.5
Shoot Me in the HeartRated ★ 0.5
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 4.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The Accordion DoorRated ★ 3.0
The BotanistRated ★ 3.5
SiratRated ★ 4.5
Measure in LoveRated ★ 3.0
Jay KellyRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ToxicRated ★ 3.0
Rainy BlueRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5