Series
Ratings
28
Dear XRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 2.0
S LineRated ★ 3.5
Pachinko Season 2Rated ★ 4.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 2.0
RevenantRated ★ 4.0
Into the White NightRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 3.0
HannibalRated ★ 4.0
Inspector KooRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5