Series
Ratings
10
Hellsing UltimateRated ★ 3.0- トップをねらえ2!Rated ★ 2.5
- Battle Fairy YukikazeRated ★ 2.5
- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 3.0
- Slayers ExcellentRated ★ 3.0
- Mobile Suit Gundam MS IGLOO: The Hidden One Year WarRated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 3.5- GunbusterRated ★ 4.0
- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5