Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 1.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5