Series
Ratings
29
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
BigRated ★ 4.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
The LegendRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 5.0
JumongRated ★ 3.5
Twenty AgainRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 2.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5