Movies
Ratings
120
DisturbiaRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 2.0
RatatouilleRated ★ 2.0
Home AloneRated ★ 4.0
MortdecaiRated ★ 3.5
Conduct ZeroRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5