Series
Ratings
209- EXchange Season 4Rated ★ 1.0
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 4.0
QuartetRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 2Rated ★ 4.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Hot SpotRated ★ 4.0
Non-rem no Mado 2023 ShinshunRated ★ 3.0
Non-rem no Mado 2022 FallRated ★ 3.5
The HeadRated ★ 3.5
The HeadRated ★ 3.5
Non-rem no MadoRated ★ 3.5
Succession Season 4Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5