Movies
Ratings
41
John CarterRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The HeatRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
The Perfect HostRated ★ 2.5
Blue StreakRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 5.0
Rough NightRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The PhoneRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0