Series
Ratings
55
Yong PalRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Lucky RomanceRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0