Series
Ratings
451
Andor Season 2Rated ★ 3.0
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 3.0
Haunted HotelRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.5
Creature CommandosRated ★ 3.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0- ShamelessRated ★ 4.0
ShamelessRated ★ 4.5
JustifiedRated ★ 3.5- JustifiedRated ★ 4.5
JustifiedRated ★ 4.0
JustifiedRated ★ 2.5
Baby ReindeerRated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 3.5
Murder MindfullyRated ★ 3.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.0
The Mandalorian Season 3Rated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.0