Movies
Ratings
215
No Other ChoiceRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.5
The NegotiatorRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 2.5
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0
RoundersRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Past LivesRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 4.5
Last LetterRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 3.5
Back in ActionRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0