Series
Ratings
70
Hikaru no GoRated ★ 4.5- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Sword Art Online Alternative: Gun Gale OnlineRated ★ 5.0
Goblin SlayerRated ★ 4.5
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Sword Art Online: Extra EditionRated ★ 5.0
Prison Break Season 4Rated ★ 5.0