Movies
Ratings
561
The Big ShortRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
The House That Jack BuiltRated ★ 3.5
Another EarthRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
Roman HolidayRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0